Počasí

VE ZDRAVÍ JSME PŘEŽILI APRÍLA , VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY I SAMOTNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY (U VELIKONOC MĚ FASCINUJE V OBCHODĚ OBDIVOVAT ČOKOLÁDOVÉ ZAJÍCE KRÁTCE PO VÁNOCÍCH….

NEVÍM, ZDA SE MÁM ZAČÍT TĚŠIT NA LÉTO, KDYŽ SI S NÁMI POČASÍ NEPĚKNĚ ZAHRÁVÁ ? PŘIJDE VŮBEC NĚJAKÉ LÉTO?

NO JO NO -APRÍL JE APRÍL :-)

UŽ OD LEDNA SE NEMOHU JARA DOČKAT, VŠECHNO JE TAKOVÉ NIJAKÉ A TEĎ NAJEDNOU SVÁTKY JARA? KDO VÍ?

NEBO  MATKA ZEMĚ A NEJEN ONA, NEUMÍ DRŽET SLOVO A DĚLÁ SI S NÁMI CO CHCE !

NEJDŘÍVE TO VYPADALO, ŽE POČASÍ POSKOČILO NEJMÉNĚ O DVA MĚSÍCE DOPŘEDU (PSI SE PRALI O CHLÁDEK) A TEĎ    SE ZASE VRACÍ ZPÁTKY DO  ZIMY, VTIPNÉ.   MOŽNÁ TAKÉ Z DŮVODU ÚKLIDU RUKAVIC I BUND, A TO NEMLUVÍM O VÝMĚNĚ LETNÍCH PNEUMATIK, HEZKY TO KLOUZALO.

PO PROBUZENÍ NÁS JARNĚ ČEKAJÍ STŘECHY S POPRAŠKEM SNĚHU .

DOUFÁM, ŽE JE TO JEN OPRAVDU APRÍLOVÉ ŽERTOVÁNÍ A SE SLUNÍČKEM HRA NA SCHOVÁVANOU A V KVĚTNU                BUDE (I PODLE NÁZVU )VŠE V KVĚTU.

TĚŠÍM SE,  JAK SI NAZUJEME KONEČNĚ TOULAVÝ BOTY A VYRAZÍME ZA ZÁBAVOU A DOBRODRUŽSTVÍM (SLYŠÍM ZVUKY WABIHO NEBO KABÁTŮ).

V BLÍZKÉM OKOLÍ NÁS ČEKAJÍ ZÁŽITKY PRO CELOU RODINU, NO NEVSTÁVEJTE RÁNO S ÚSMĚVEM A SLUNEČNÍMI PAPRSKY, ZVLÁŠTĚ VYDRŽET S ÚSMĚVEM DO VEČERA (URČITĚ NEPOTKÁME AUTO S APARTNÍM KLOBOUKEM A 30 NA              TACHOMETRU)  PŘECE SE ŘÍKÁ, SMÍCH LÉČÍ A MY BUDEME ZASE O NĚCO ŠŤASTNĚJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ,

JEN TOHO ČASU KDYBY BYLO TROCHU VÍC :-( ANI POSUNUTÍ HODINEK NÁM V TOM NEPOMOHLO, STÁLE MÁ DEN JEN 24 HODIN .

STAČÍ SI TROCHU POHRÁT S NAŠÍM ROZVRHEM A NĚKTERÉ NEPODSTATNÉ AKTIVITY VYNECHAT- ÚKLID -NÁKUPNÍ          CENTRUM -SEZENÍ U TELKY….. (A PŘIJÍT O NEJNOVĚJŠÍ SLEVY, AKCE A STÁLE STEJNÉ ZPRÁVY)

JÁ SE TEDY PŘIKLÁNÍM K TVRZENÍ ŽE…….OSMÝ DEN SCHÁZÍ NÁM…..(SLÁVA ŽE TO NĚKDO ZHUDEBNIL), I KDYŽ JEDNOU  SE NĚKDO ZHLUBOKA ZAMYSLÍ A BUDE NÁM CHTÍT OSMÝ DEN PŘIDAT, KDOVÍ…..

VAŠE ANAHA