ZPRAVODAJ

PŘI PRAVIDELNÉM OBDRŽENÍ „ZPRAVODAJE “ DO DOMU, PŘEMÝŠLÍM CO SE V NĚM ZA TY POSLEDNÍ ROKY ZMĚNILO .

DŘÍVE JSEM SI HO ZAPLATILA A TEĎ HO MÁM KAŽDÝ MĚSÍC VE SCHRÁNCE -TO JE JEDINÉ CO CHÁPU JAKO ZMĚNU          K  DOBRU.  BOHUŽEL

ČTU ZPRAVODAJ POCTIVĚ OD ZAČÁTKU DO KONCE.

SNAD SI HO ZAČNU SCHOVÁVAT, ABYCH DOKÁZALA POROVNÁVAT ČLÁNKY CO V NĚM VYCHÁZÍ -PŘIJDOU MY NAPSANÉ JAKO  PŘES KOPÍRÁK . NĚKTERÝ MĚSÍC, UŽ ODHADUJI CO VYJDE.

NEBÝT DĚTSKÝCH SDRUŽENÍ , ŠKOLEK A ZÁKLADKY TAK BY MĚL ASI JEN OBÁLKU :-(

POKLÁDÁM SI OTÁZKU OPRAVDU SE U NÁS NIC ZAJÍMAVÉHO CELÝ MĚSÍC NESTANE? NEBO  NENÍ NIKDO KDO BY SE        S  NÁMI PODĚLIL O NĚJAKÉ ZAJÍMAVÉ ZÁŽITKY NEBO VĚDOMOSTI ?

TO JSOU OPRAVDU „KOSTELÁCI „TAK UZAVŘENÍ, KAŽDÝ VE SVÉM VLASTNÍM HRADU A NIKDO NECHCE PŘEKROČIT           POMYSLNOU   HRANICI ?

ČÍM MENŠÍ VESNICE V OKOLÍ TAK JE TAM VĚTŠÍ ŽIVO . JAK JE MOŽNÉ ,ŽE TAM SE NAJDE PÁR NADŠENCŮ A TŘEBA NA 1.MÁJE VYSTROJÍ RETRO PRŮVOD, NEBO SE OBLÉKNOU DO MASEK A OBEJDOU VESNICI S MASOPUSTNÍM VESELÍ . POKUĎNENÍ POŘÁDNÁ POUŤ NEBO POSVÍCENÍ, TAK TO TEN ROK NESTOJÍ ZA NIC.

O VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ NENÍ V NAŠICH ULICÍCH VIDĚT ČLOVÍČKA :-(  MIKULÁŠE SE MOŽNÁ VŠICHNI BOJÍ DOMA POD  PEŘINOU :-)

ZARÁŽÍ MĚ, ŽE SE NIKDO, ZE ŽÁDNÝCH SPOLKŮ , TŘEBA PRO DOSPĚLÉ DO NIČEHO NEPUSTÍ? A DO NĚČEHO, ABY TO      NEBYLO JEN   PRO DĚTI? VŽDYŤ TECHNIKU U HASIČŮ NA DĚTSKÝCH DNECH, TAKÉ NEJVÍCE PROZKOUMÁVAJÍ TATÍNCI    A  KDYBY SE NESTYDĚLI TAK SI TO PROLEZOU S TĚMI NEJMENŠÍMI.

A CO TY STARŠÍ ? TO JSOU OPRAVDU TAKOVÝ PECIVÁLOVÉ ,NEBO SE NEMOHOU ODTRHNOUT OD TELEVIZNÍ                     OBRAZOVKY ? CHÁPU, ŽE TA NABÍDKA PROGRAMŮ JE UCHVACUJÍCÍ :-) ROK OD ROKU HORŠÍ- VLASTNĚ STEJNÁ – TEDY    PRO MĚ

VŠICHNI SI STĚŽUJÍ NA ČAS ,PENÍZE, ALE PŘITOM NÁM VŠEM UTÍKÁ ŽIVOT MEZI PRSTY !

VAŠE ANAHA